Privaatsusinfo - Tutvumisportaal Kaksikleegid.ee

Veebilehe https://kaksikleegid.ee/ omanik on ettevõte Curso Veebilahendused OÜ.

Milliseid isikuandmeid me kogume ja miks

Veebilehe kaudu võime koguda parema kliendikogemuse pakkumise eesmärgil järgnevaid isikuandmeid:

  1. nimi,
  2. telefoninumber,
  3. aadress,
  4. e-maili aadress,
  5. pangarekvisiidid.

E-postiturundus

Veebileht saadab pakkumisi ja uudiskirju veebikülastajale üksnes juhul, kui veebikülastaja on selleks ise avaldanud soovi, sisestades veebilehele oma e-maili aadressi. Veebikülastajal on igal ajal võimalik loobuda pakkumistest ja uudiskirjadest, andes sellest veebilehe omanikule e-kirja teel teada või järgides uudiskirjas sisalduvaid juhiseid.

Küpsiste kasutamine

Veebilehel võidakse kasutada küpsiseid. Küpsis on väike tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebilehitsejale ja mis salvestatakse kasutaja arvuti kõvakettale. Küpsiste eesmärk on muuta veebikasutamise kogemus paremaks ja isikupärasemaks.

Kui lisad saidile kommentaari, võid valida enda nime, e-postiaadressi ja veebilehe info salvestamise küpsistena. Need on mõeldud mugavusvalikuna, kunas pääsed järgmise kommentaari juures selle info uuesti sisestamisest. Need küpsised säilivad ühe aasta.

Kui logid sisse, kasutame mitut küpsist sisselogimisinfo ja ekraanivalikute salvestamiseks. Sisselogimisküpsised säilivad kaks päeva, ekraanivalikute omad ühe aasta. Kui valid “Mäleta mind”, jäetakse sisselogimine meelde kaheks nädalaks. Kontolt välja logides sisselogimisküpsised eemaldatakse.

Artikli muutmisel või avaldamisel salvestatakse sinu veebilehitsejasse uus küpsis. See ei sisalda isikuandmeid ning näitab vaid muudetud postituse identifikaatorit. See aegub 1 päeva pärast.

Analüütika

Veebileht kasutab veebianalüütika vahendit Google Analytics.

Kellega me andmeid jagame

Veebileht jagab vajadusel infot kolmandate osapooltega (IT partnerid, makseteenuste pakkujad).

Kui kaua me andmeid säilitame

Kommentaare ja nende metaandmeid säilitatakse tähtajatult, et võimaldada järgnevate kommentaaride automaatset tuvastamist ja heakskiitu ilma neid modereerimisele saatmata.

Veebisaidil registreerunud kasutajate kohta säilitame infot, mida nad enda kasutajaprofiili sisestavad. Kõik kasutajad saavad enda infot igal ajal näha, muuta ja kustuda (erandiks on kasutajanimi, mida ei saa muuta). Seda infot saavad näha ja muuta ka veebisaidi haldurid.

Millised on õigused enda andmetele

Kui sul on sellel veebisaidil kasutajakonto või oled kirjutanud kommentaare, võid taotleda faili meie poolt enda kohta käivate isikuandmetega, sh enda poolt sisestatud info. Võid ka taotleda kõigi enda kohta käivate andmete kustutamist. See ei puuduta andmeid, mida oleme kohustatud säilitama halduse, seaduste või turvalisuse vajadustest lähtuvalt.

Küsimuste korral palun võta ühendust veebilehe klienditoega, kirjutades e-mailile info@kaksikleegid.ee.

Kommentaarid

Kui külastajad jätavad saidile kommentaare, salvestame kommentaarivormi andmed ning ka külastaja IP-aadressi ja veebilehitseja tunnuse, et paremini tuvastada rämpsu.

Sinu e-postiaadressi põhjal loodud anonüümne tekstijada (räsi), mida võidakse edastada Gravatari teenusele, et kontrollida selle kasutamist. Gravatari andmekaitsetingimused leiad siit: https://automattic.com/privacy/. Peale kommentaari heakskiitmist on sinu profiilipilt kommentaari juures avalikult nähtav.